Biketrial

Operace levého kolenního kloubu

[6.10.2005] Jak jsem se v reportu z pražského závodu zmiňoval, že místo závodu ve Velké Bystřici absolvuji operaci kolene, tak se tomu opravdu stalo...V sobotu v Prostějově mi MUDr. Holibka provedl artroskopii levého kolene s tím, že mi měl spravit poškozený meniskus. Meniskus mám teď už OK, včera jsem dokonce odložil berle, bohužel ale artroskopie potvrdila další obavu - přetržený přední křížový vaz!!!
Tohle byla pro mě opravdu těžká rána, protože jsem počítal s tím, že začátkem listopadu zase sednu na kolo a na finálové soutěži na Sportlifu si vybojuji i přes absenci na dvou závodech bronzovou medaili za 3.místo v letošním seriálu Triglav Mistrovství ČR.
Bohužel tomu tak nebude, v krátké době mě čeká další operace, na plastiku vazu tedy půjdu teď v úterý, pět dní si asi přetrpím v nemocnici a poté nastane domácí léčba. Na kolo se však dostanu počítám až tak koncem února nebo začátkem bžezna...bohužel:-(
Jedinou předpokládanou sportovní akcí, kterou jsem zvládl byly úvodní zápasy Severomoravské ligy elévů mého florbalového mužstva (viz. obr.). Obě utkání jsme vysokým rozdílem vyhráli, takže to pro mě byla aspoň drobná útěcha.